شرکت مش و مفتول ایران ارزش‌های ما باور ما

ما ابزار را در اختیار داریم

ما ابزارهایی را برای بزرگ‌ترین پروژه‌هایی که می‌توانید تصور کنید، در اختیار داریم.

تجربه تایید شده

گواهینامه‌های تایید شده توسط اتحادیه اروپا (ISO 9001-2015 & CE).

قیمت‌های رقابتی

قیمت رقابتی نسبت به محصولات واجد شرایط.

ضمانت مادام العمر

گارانتی محصولات شناخته شده و با کیفیت.

۲۴ سال تجربه

۲۴ سال تجربه با ۲ دهه عظمت.

پشتیبانی بی‌نظیر

با داشتن تیمی از حامیان، می توانید به محصولات واجد شرایط ما اعتماد کنید.

گروه تولیدی صنعت مش و مفتول ایرانیان، یکی از اولین کارخانه‌های تولید کننده شبکه‌های پیش جوش فولادی و شبکه‌های پیش جوش حصاری و صنایع مفتولی در ایران است. از سال ۱۳۷۷ با برخورداری از مهندسین مجرب در عرصه طراحی ماشین آلات صنعتی فعالیت خود را آغاز و اقدام به ساخت اولین دستگاه تولید شبکه های پیش جوش فولادی در کشور نمود و به عنوان یکی از بنیانگذاران، نقش پررنگی در شکوفا کردن این صنعت در کشور داشته است.

11

خط تولید

در سال ۱۳۹۶ این گروه اقدام به راه اندازی خط تولید محصول جدیدی با نام تجاری ایران حصار نمود. این محصول نوعی شبکه پیش جوش حصاری از جنس فولاد در رنگهای متنوع به روش الکترواستاتیک می باشد که امروزه در دنیا بسیار پرکاربرداست و امید است جایگزین خوبی برای روشهای سنتی حصارکشی باشد. لذا این مجموعه به عنوان یکی از اولین تولید کنندگان این کالا در کشور سعی در جلوگیری از واردات این محصول و همچنین زیباسازی چهره شهر ها را داشته است.

03

تولید سالانه

این گروه دارای توان تولید سالانه ۲۰ هزار تن از محصولات خود می باشد و طی سالیان اخیر با توجه به تجهیز نمودن آزمایشگاه تست کشش و جوش و همکاری با دانشگاه های صنعتی معتبر کشور و اتحادیه اروپا (ISO 9001-2015 & CE)  موفق به صادرات کالای خود به کشورهای همسایه و اروپا گردیده است.

08

خط مشی شرکت

خط مشی این شرکت همواره بر مبنای کنترل کیفی دقیق و استفاده از نیروی علمی کارآمد بنا شده ، همچنین استفاده از مواد اولیه درجه یک شناسنامه دار تولید داخل که به نوبه ی خود کمک به رشد اشتغال را در پی دارد ،همواره در دستور کار این مجموعه میباشد.

از دیگر محصولات این کارخانه میتوان به انواع مفتول های مسوار و آرماتور بندی اشاره کرد.

چشم انداز ما این است که علاوه بر تأمین پروژه های داخل کشور با تکیه بر کیفیت بالای محصولات خود بتوانیم با برنامه ریزی و پشتکار، بازار این محصول در خاورمیانه را نیز در دست بگیریم.